How To Have Great Sex In College Dorm Rooms (Without Annoying Your Roommate)

Väsinud segadusest? Proovige Lube Tube aplikaatorit
https: //www.youtube.com/watch? v = _9dLak2gzB4
 Kuidas seksida kolledži ühiselamu ruumides suurepärast seksi ( Ilma toakaaslast ärritamata) Kui see on tõeliselt kujuteldamatu, pange leht diivanile. -Voodid asuvad põhjast liiga kõrgel | liiga kõrgel, nii et seal on üles tõusta olla ebamugav. Isegi peaksite mõlemad olete innukad ja võimelised tõusma , seal on mitte piisavalt ala madratsi ja lae vahel.

6 käsku libisemiseks otse tüdruku DM-i nagu … keskmine kolledži kuttKui teil on teie ukse lukku lüüa, see võib hea näitaja kui teie toanaaber ootamatult paljastab üles. kuulates lukustatud ukse tekitatavat müra ja klõpsamisel klahve, mis võib osta teid ja teie SO-d mõnevõrra lisa aeg vähemalt tundub, et te ei olnud lihtsalt seks . Kui teil on sex ja teie toakaaslast seda pole, see võiks kindlasti olla ebamugav.
Hollow Butt Plugsühiselamutoa keelu säilitamine seks , ​​kui toakaaslane on praegune. Kui Tuftsi ülikool ametlikult keelas kolledžiõpilastel sex elada saali toas, kui toakaaslane on praegune, kohtus see kahe eriti tugevad reaktsioonid. Kolledžid kogu riik jälgivad, kuidas kuidas see esineks. “Me ei näib , et saaksime koos poistega, kes Yes You Can Have Oral Sex On Your Period ülakorrusel, et palju . Nad tulid sisse ja varastasid meie kõneleja. aeg läksime sööma ja me ei avastasime kuni me jõudsime siia jälle (me avastas pärast seda juhtumit oma ühiselamu lukustada.) Me olnud üritanud aru saada milline üks ülakorruse poistest on sisse lülitatud ja võtaksime kõneleja, nii et otsustanud kuna see oli Bluetooth, võiksime ühenda sellega minu toast ja vaata, kas me võiksime seda kuulda … MUUSIKAAMETT ÕIGUSEST ÜLES MEIE RUUMILE. This Is Why You Need A Magic Wand In Your Life üles nagu kiire, kui me võib kõlarit saada, põrutasime ukse lahti ja õige lihtsalt hängida või veeta õhtu.
Selle kõige üle vaadata -ga, “see üks kord sain sain seksida …” Durex Condoms asjal on aeg ja koht. Esmaspäev öine aeg kell 22.00 lihtsalt pole suurepärane aeg seks kellegagi koos olla, kui see tähendab oma toakaaslase löömist äärekivile. Austage tubade ja nende argipäeva tahab suhtes austust. Mõnel koolil võis olla